Hızlı Yangın Söndürme Flamark

Havalandırma sistemlerini yanında Flamark yangın söndürme sistemlerini bölge bayiliğinide yürütmekteyiz. Sıvı formda olan yangın söndürücü yanan bir alana uygulandığında, hızlı ve çok güçlü bir soğutma sağlayarak, boğucu bir etki oluşturur. Kısa bir sürede, yüzeyin sıcaklığı +3 °C’ye kadar düşürür. Yüzey artık soğuk olduğundan, yeniden tutuşması engellenmiş olur.

Flamark yangın söndürme sıvısı, yanan yakıtı sabunlaştırır ve serbest radikallerin ve gazların havada yayılıp oksijenle birleşmesini önler. Bu yüzden, Flamark hızlı yangın söndürme ürünleriyle söndürülmüş alanlar ve nesneler, bir daha tutuşmayacaktır.

Bütün Flamark ürünleri, başarılı bir yangınla mücadele sürecinin tamamlanması için, yangın söndürme alanındaki dumanı büyük ölçüde ortadan kaldırarak, ortamdaki bütün insanların, varsa, sorunsuz bir şekilde nefes almalarına olanak sağlar.

Kişiler ve ortamlar için yan etkileri ya da dolaylı hasarları söz konusu değildir.

Flamark hızlı yangın söndürme ürünlerinden her birindeki sıvının farklı olmasına ve amacına uygun bir şekilde uyarlanmasına rağmen, çalışma prensibi temel olarak aynıdır.

Özelikle korunması hassas olan yerlerde yangın koruma ön planda tutulmalıdır. Teknelerde motor kısmı, bilgisayar sunucu odaları, elektrik trafoları, jeneratör odaları gibi hassas yerlerde yangın koruma ön planda olmalıdır. En başta alınacak basit yangın önlemleri ile ciddi can ve mal kayıplarının önüne geçilebilir.
Teknede yangın koruma, Trafoda yangın koruma, gemide yangın koruma, hassas odalarda yangın koruma çok önemlidir.

hızlı yangın söndürme

Ampul iç mekan yangın söndürme

Cam ampul otomatik olarak patlar ve açılır...
Devamı

Ampul iç mekan yangın söndürme

Cam ampul otomatik olarak patlar ve açılır...
Devamı

Ampul iç mekan yangın söndürme

Mab, iç ve dış mekan kullanımı için tasarlanmıştır.


Devamı

Sprey iç mekan yangın söndürme

Sprey iç ve dış mekan kullanımı için tasarlanmıştır.


Devamı

PROJENİZE TALİBİZ

0537 835 42 87
ARAYIN GELELİM.