Uygulamalarımız

Kocaeli Gebze Tübitak Mam bölgesinde cenolafe tıbbi ürünler firmasında temiz oda projesinde spiro hava kanalı, elestrometrik havalandırma izolasyonu, alüminyum hava kanalı kaplama, fan filtre ünitesi sistemi uygulamamız.

İstanbul Tuzla Orhanlı bölgesindeki Tokal inşaatın yürüttüğü 13 blokluk toki projesinin sığınak havalandırma sistemi imalat ve monta uygulamamız. Baypas sistemli sığınak fanı, aktif karbon emdirilmiş elyaf filtre, hepa filtre nin içerisinde bulunduğu havalandırma cihazının imalatı ve montajını gerçekleştirdik.

Farklı siparişlere uygun üretiğimiz çeşitli havalandırma susturucu ürünlerimiz.
Beşiktaş tersanesi için üretiğimiz 450 çap susturucu, contek makine için ürettiğimiz susturucu, ve bitcoin makinesı için yaptığımız susturucu çeşitleri

Sbs Bal (beeo) firmasının üretim kapasitesini artırmak için yaptığı üretim alanına kurduğumuz ortam havalandırma sistemi. Ekzost havalandırma ve taze hava sayesinde ortamı üretim sistemine uygun hale getirdik.

Sultanbeyli Kervan hamamın içerisinde bulunan spor salonu havalandırma uygulamamız. Renkli hava kanalı uygulamasının güzel bir örneğini teslim ettik. mavi renkte hava kanalı, sarı renkli hava kanalı, siyah renkli menfez, beyaz renkli menfez.

Ataşehir, Mimar Sinan Mahallesindeki Mevlana Meslek Lisesinde atölye havalandırma çalışmamız. Taze havalandırma ve egzost havalandırma sistemi ile ortam havalandırma örneği.